SIEMENS BİNA TEKNOLOJİLERİ, YANGIN İHBAR SİSTEMLERİ, GÜVENLİK SİSTEMLERİ, KARTLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ, ELEKTRONİK CÜZDAN SİSTEMLERİ, OTOPARK SİSTEMLERİ
 

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

ürün resimleri
 
TEL:+90 216 463 29 63(pbx) - FAKS: +90 216 463 29 64
 
» Ana Sayfa » Yangın Alarm Sistemleri
WEB SİTEMİZ TASARIM AŞAMASINDADIR. BU SEBEPLE BAZI SAYFALARI DÜZGÜN GÖRÜNTÜLEYEMEYEBİLİRSİNİZ!...

ACİL!...

YANGIN, CCTV, KARTLI GEÇİŞ sistemlerinde tercihen tecrübeli TEKNİSYEN/TEKNİKERLER aranmaktadır.

İlgilenenlerin özgeçmişlerini 0.216.463 29 64 numaralı faksa ya da ik@etro.com.tr mail adresine göndermaleri rica olunur.

Yangın Algılama Sistemleri

Kapsamlı Yangın Güvenliği İçin Gereken Herşey

Yangın güveniliği bugünün ihtiyacı kapsamlı bir anlayış ve yenilikçi çözümler gerektirir. Siemens yangın güvenliği teknolojilerinin uluslararası sağlayıcısı olarak yangının nasıl "çalıştığını" bilmektedir ve bu bilgi ile yüksek kaliteli, daha yenilikçi ürün ve sistem çözümleri üretmektedir.

  • Erken ve güvenilir yangın algılama.
  • Net ve hızlı alarm ve tahliye işlemleri.
  • Akıllı oda gereksinimlerine uygun söndürme.

Tüm bu esaslar yangın güvenliğinin kapsamı oluşturmaktadır. Siemens bu kapsamdakı bütün ürünlerinde bu esasları dikkate almaktadır.

ETRO Mühendislik, evinizin ve işyerinizin yangın güvenliği için en gelişmiş, en teknilojik, en güvenilir özellikleriyle en ekonomik çözümü size sunmaktadır. Istendiğinde diğer sistemlerle birlikte çalişması gerekli projeler teknik ekibimiz tarafindan sağlanmaktadir. Firmamiz herhangi bir sistem tesisinde, müşteri tarafindan talep edilen senaryolari ve mühendislerimiz tarafindan tespit edilen risk analizlerini birlikte değerlendirerek değişik tip ve büyüklükte projeleri minimum elemanla anahtar teslim inşaa etmektedir.

Yangın algılama sistemleri günümüzde artık bir çok binada kullanılır hale gelmiştir. Yangın Algılama Sistemleri, duman, ışın, alev gibi çeşitli algılama sensörleri ile yangının başlangıcını algılayarak, en kısa sürede müdahale edilmesini sağlar. Ayrica daha önce planlanan bina kaçış ve tahliye senaryosunun uygulanmasını başlatarak, elektriği, asansörleri, yangın çıkış kapılarını, turnikeleri, garaj bariyerlerini senaryoya bağlı olarak serbest bırakarak, hem tehlikenin büyümesini önler, hem de binanın tahliyesini kolaylaştırır.

Yangın alarm sistemleri, farklı ürün gruplarıyla değişik ölçekteki projelerde kullanılabilir.

  • Konvansiyonel Yangın Alarm Sistemleri: Dedektör sayısının az, algılamanın bölgesel olarak yapılmasında sakınca olmadığı küçük ve orta ölçekli projelerde kullanılan ekonomik sistem tipidir.
 

Synova SynoLINE geleneksel yangın kontrol sistemi, basit kullanımlı hızlı ve yüksek esneklikteki kontrolleriyle güvenilir ve hızlı tespit sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

  • Analog Adresli Yangın Alarm Sistemleri: Dedektör sayısının çok, algılamanın noktasal olarak yapıldıği orta ve büyük ölçekli projelerde kullanilan sistem tipidir.
 

Synova SynoLOOP AUTO addressing sistemi tam performans ve basit kurulum, programlama ve kullanım olanaklarını bir araya getirecek şekilde tasarlanmıştır.

     
 

Synova FC700 networkable yangın kontrol sistemi 16 panel, terminaller ve ağ geçidini kesintisiz tek bir sistem sağlamak amacıyla birbirine bağlar.

  • Interaktif Yangın Alarm Sistemleri: Dedektör sayısının çok, algılamanın noktasal olarak yapıldığı orta ve büyük ölçekli projelerde kullanılan sistem tipidir. Interaktif sistemlerde dedektör set değerleri değiştirilebilir.
 

Güçlü kontrol panelleri, akıllı yangın dedektörleri ve akıllı çevresel aygıtlar. Ayarlanabilir dedektör set seviyesiyle networkable yangın kontrol sistemi 16 panel, terminaller ve ağ geçidini kesintisiz tek bir sistem sağlamak amacıyla birbirine bağlar.

 

» Sayfa Başı

Etiketler: cerberus, cerberus C-Net, cerberus C-Web, cerberus C-Net Fire Alarm, Cerberus CNet, CerberusPRO, Cerberus PRO, Cerberus Yangın Alarm, Cerberus Adresli Yangın, Siemens Cerberus, Siemens Cerberus Satış, Siemens Cerberus Türkiye, Siemens Cerberus Yetkili Satıcı, Siemens Cerberus Yetkili Servis, Siemens Cerberus Servis, Siemens Cerberus Destek, Siemens Sinteso, sinteso, Synova, Dedektör, yangın dedektörü, siemens dedektör, siemens yangın dedektörü, cerberus dedktör, synova dedektör sinteso dedektör, Siemens Türkiye, Siemens Yangın, Siemens Yangın Alarm, yangın söndürme, gaz algılama, Siemens, yangın söndürme, gazlı yangın söndürme, yangın alarm sistem, yangın alarm, yangın algılama, yangın algılama sistemleri, yangın ihbar, yıllık bakım anlaşması, yangın yönetmeliği, 2009 yangın yönetmeliği, 2011 yangın yönetmeliği, binaların yangından korunması hakkında yönetmelik, itfaiye yönetmelik, yangın yönetmeliği, yangın yönetmeliği 2011, yangın yönetmeliği 2011 pdf, yangın yönetmeliği indir, şartname, yangın şartnamesi, yangın şartnamesi indir, siemens yangın şartnamesi, mm8000, tehlike yönetim sistemi
Siemens alarm, siemens hırsız alarm, siemens hırsız ihbar, siemens alarm sistemi, sintony60, sintony120, sintony220, sintony420, alarm, ihbar, ev alarmı, işyeri alarmı, alarm merkezi, uzaktan kumandalı alarm, kablosuz alarm, siemens kablosuz alarm sistemi, PIR dedektörü, hareket dedektörü, manyetik kontak, mc, mk, siren, dahili siren, harici siren, desibel, deprem sensörü, alarm çubukları, harici alarm çubuğu, arama modülü, tcp/ip, zone, 16 zone, 8 zone, 16 bölgeli alarm paneli, kablosuz kit, ic60, si120, si220, si420, LCD tuş takımı, Led tuş takımı, gateway, pasif infrared dedektör, akü, 12v7a, cam kırılma dedektörü, kablosuz harici siren, hırsız ihbar sistemi şartnamesi
cctv, kapalı devre tv sistemleri, kamera, kamera sistemi, kamera kayıt, dvr, kamera kayıt sistemi, lens, kamera muhafazası, kamera yağı, harici kamera, dahili kamera, dome kamera, sabit kamera, hareketli kamera, speed dome, spid dome, kamera şartnamesi, kamera şartnamesi indir, kamera şartnamesi pdf, hard disk, 4 kanal kayıt cihazı, 8 kanal kayıt cihazı, 9 kanal kayıt cihazı, 16 kanal kayıt cihazı, hibrit kayıt cihazı, renkli kamera, siyah beyaz kamera, day night kamera, gece görüşlü kamera, megapixel kamera, ip kamera, network kamera, infrared lamba, video kayıt yazılımı, insan sayma, video matrix, sistore ax, sistore mx, sistore cx
Access, Access sistemi, siemens Access, Sipass, siemens geçiş kontrol sistemi, kart okuyucu, mifare, proximity, yaklaşım tipi, cerpass, kartlı giriş, konverter, Ethernet konverter, hid, indala, 125khz, 13,56mhz, standalone kart okuyucu, şifreli tuş takımı, şifreli kart okuyucu,elektrkli kilit karşılığı, elektromanyetik kilit,bewator, bewatel, Adams rite, eff-eff,cam kapıya kilt, özel kilt, turnike, vip turnike, bel tipi turnike, boy turnike, stadyum turnikesi, 3 kollu turnike, turnike sistemleri, geçiş kontrol, bariyer, kayarkapı, yanakayar kapı,

siemens_ürünleri tansa_turnikeleri samsung_kamera adams_rite_kilitleri bft_bariyer moxa_ürünleri makim_turnike amano_bariyer
advantech_ürünleri afi_ürünleri hid_kart_readers özak_turnike eff_eff_kiltleri meanwell_adaptör gunnebo_turnike indala_motorola_reader
© 2011-ETRO Mühendislik ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti.