SIEMENS BİNA TEKNOLOJİLERİ, YANGIN İHBAR SİSTEMLERİ, GÜVENLİK SİSTEMLERİ, KARTLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ, ELEKTRONİK CÜZDAN SİSTEMLERİ, OTOPARK SİSTEMLERİ
 

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

ürün resimleri
 
TEL:+90 216 463 29 63(pbx) - FAKS: +90 216 463 29 64
 
WEB SİTEMİZ TASARIM AŞAMASINDADIR. BU SEBEPLE BAZI SAYFALARI DÜZGÜN GÖRÜNTÜLEYEMEYEBİLİRSİNİZ!...

ACİL!...

YANGIN, CCTV, KARTLI GEÇİŞ sistemlerinde tercihen tecrübeli TEKNİSYEN/TEKNİKERLER aranmaktadır.

İlgilenenlerin özgeçmişlerini 0.216.463 29 64 numaralı faksa ya da ik@etro.com.tr mail adresine göndermaleri rica olunur.

Cerberus PRO Genel Bakış

Cerberus PRO – Korunmanın keyfini çıkarın

Ceberus PRO hızlı, güvenilir yangın algılama, alarm sinyali ve kontrol için güçlü bir yangın koruma sistemidir. Yenilikçi ürünler, geniş portföyü, kapsamlı güvenlik özellikleri ile akıllı teknoloji sağlar. Böylece uygulamanızı güvenle yapacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ana Özellikleri:

 • Akıllı, benzersiz güvenlik özellikleri, yerleşik turbo izolatörler, bekleme modunda işlevsellik, degrade mod vb.
 • Cerberus PRO yangın kontrol panelleri, son teknoloji ile yüksek güvenlik standartları birleştiren bir üründür.
 • Yangın dedektörleri de kendi dağıtılmış zeka sayesinde güvenlikartırırlar: önemli kararlar daha sahada dedektör üzerinde alınır.
 • Degrade modu işlevselliği, sistem genelinde entegre edilmiştir: panel arıza yapsa dahi tüm alarmlar iletilmeye devam eder.

 

Özellikler:

 • Yanlış alarmlara karşı yüksek koruma - iş sürekliliği sağlamak
 • Mevcut ağ yapıları yeniden - Kolay entegrasyon ve az malzeme kullanımı
 • Otomatik sistem konfigürasyonu sayesinde güvenli ve kolay sistem başlatımı
 • Standar tBACnet arayüzü üzerinden Siemens Tehlike yönetim sistemine bağlanabilir
 • Çeşitli ihtiyaçların karşılanabilmesi için geniş dedektör portföyüne sahiptir
 • Kampus gibi geniş ağlar için bile kolay planlama yapılabilir.
 • Ethernet ile uzaktan çalışma sayesinde hızlı ve kolay destek olunabildiği gibi kullanıcı olark sistemi izlemek de mümkündür.
 • Turbo izolatörler sayesinde alarmlar sürekli ve görsel haldedir
 • Cerberus PRo portföyünde güvenilir ve yüksek kalitede ürünler bulunmaktadır.

Sistem Yapısı:

Cerberus PRO ailesi güçlü kontrol panelleri, zeki yangın dedektörleri, ve akıllı çevresel aygıtlar sunar.

Omurga (C-WEB/LAN):

Kümeler, endüstriyel LAN teknolojisi kullanarak bir ethernet omurgası üzerinden ağ olabilirler. Siemens, EN 54-onaylı bir çözüm olarak sunan ilk üreticidir. Bu mimaride BT standartlarına göre bina yapıları ve örgütsel süreçler ideal olark tasvir edilir.

C-WEB - İstasyonları birbirine bağlayan ağ:

Maksimum 16 istasyon (yangın kontrol panelleri ve operatör terminalleri) C-WEB/SAFEDLINK üzerinden herhangi bir yapılandırma ile birlikte ağ olabilirler. Ancak 4 terminal standart ethernet üzerinden ağ olabilir ya da   C-WEB/SAFEDLINK ağının bir parçası olabilir. bu bağlantılar standart hızlı ethernet kablosuyla yapılabilir.

C-NET - bağlayan aygıtlar için ağ:

C-NET, modern, çok amaçlı bir veri yolu(bus) sistemidir. Bu yapı, Cerberus PRO bus elemanları ile yangın kontrol paneli arasında hızlı ve emniyetli iletişim sağlar. 


Patentli teknoloji ile hızlı, güvenilir algılama ve geniş ürün yelpazesine sahip özel dedektörler

Bakım evleri, üretim alanları, ofis binaları, tehlikeli alanlar, yüksek bölmeli depolar - Cerberus PRO her uygulamanız için bir dedektör sunuyor. Tüm Cerberus PRO yangın dedektörleri özel algoritmalar ve seçilebilir parametre setleri ile yenilikçi bir teknolojiye sahiptir. Siemens, yangın güvenliğinde 150 yıldan uzun süredir çalışmaktadır. Tüm Cerberus PRO ürünlerinin arkasında dünyanın çeşitli yerlerindeki projelerden ve dünya çapında kurulumu yapılmış 40 milyondan fazla dedektörden edinilen deneyim ve uygulama uzmanlığı yer alır.

Cerberus PRO arttırılmış yangın güvenliği için gelişmiş teknoloji sağlayan güçlü bir sistemdir. Çok sayıda özelliği ile gereksinimleriniz için ekonomik bir çözümdür. Tüm dedektör ve çevresel cihazlar kablolama masrafını düşürecek şekilde, C-NET üzerinden haberleşme kurar ve güç alırlar. Ek olarak, dağıtılmış zeka sayesinde ekransız kablolar kullanılabilir ve kablolama masrafları büyük ölüde düşürülür. 126 çevresel cihaz ile maksimum döngüsel (loop) kablo uzunluğu 3.3km döngülerin sayısını azaltır, sistem yapılarını daha yoğun ve basit tutar. Her bir Cerberus PRO yangın dedektörü açık ya da kısa devreleri tespit etmek için tümleşik bir kısa devre izalatörüne sahiptir. Uzaktan erişim mühendislik aracı, tüm sistemin uzaktan teşhis ve test edilmesini sağlar. Bu servis mühendislerinin saha ziyaretlerini uygun şekilde planlayabilmelerine olanak verir. Böylelikle sahaya gelmeden önce sistemi test edebilirler ve servis yanıt süresi kısalmış olur.


Yangın kontrol panelleri

 

Cerberus PRO yangın kontrol panelleri, yüksek güvenlik standartları ile en yeni teknolojiyi biraraya getirir. Basit uygulamalar için rekabetçi, her uygulama için yeterince güçlüdür. Projeniz ne boyutta ve ne kadar karmaşık olursa olsun ideal seçimdir. Cerberus Pro yangın kontrol panelleri, sistem tarafından üretilen tüm mesajları işler ve alarm sinyallerini tetikler. Bu olay anında doğru eylemin gerçekleştirilmesi için isteğe göre uyarlanmış kullanıcıyı yönlendiren metinler ile son derece basit bir kullanıcı arayüzü sunar. Basit çözümlerden, network çapındaki çözümlere kadar değişik ihtiyaçlara göre dört farklı Cerberus PRO modeli mevcuttur. FC721, FC722, FC724 ve FC726.

Yangın Dedektörleri

 

Duman, ısı ya da alev. Cerberus PRO yangın dedektörleri gereksinimleri karşılamak için gelişmiş algoritmalar ve uyarlanabilen parametre setleri kullanır. C-NET üzerinden iletişim kurar ve güç alılar. Doğrusal ışın dedektörleri, kızıl alev dedektörleri ya da patlamaya karşı korunan alanlardaki cihazlar gibi özel dedektörler ile dedektör portföyü tamamlanır.

Kat tekrarlayıcı terminaller ve ekranlar

 

Tekrarlayıcı kat terminalleri ve ekranlar FT2010 ve FT2011, sistem durumunu ve kat seviyesinde (örneğin bir bakım istasyonunda) olayları gösterdikleri için daha iyi bir genel görünüm sağlar. Görünüş kişisel olarak ayarlanabildiği için kullanıcı kullnımını kolaylaştırırlar. Tekrarlayıcı kat terminalleri ve ekranlar C-NET döngüsüne doğrudan bağlıdır, böylece kablolama ve kurulum maliyetlerini düşürürler ve FT2010 ve FT2011, bir açık ya da kısa devre durumunda işlevselliklerini sürdürdükleri için güvenliği daha da arttırırlar.

Alarm cihazları

 

Akustik uyarı için siren FDS221, akustik ve optik uyarı için birleşik flaşörlü siren FDS229 ve yangın dedektörüne entegre edilen sirenli taban DBS720 ile güvenliği artırın.

Mimik gösterge sürücüsü

 

C-NET'ten güç alan mimik gösterge sürücüsü FT2001-A1 sayesinde müşteriye özel kat planları görüntülemek mümkündür.

Giriş-çıkış modülleri

 

Cerberus PRO giriş-çıkış modülü insanların ve mal varlıklarının güvenliğini daha da arttırır. Giriş modülü FDCI221/FDCI222 ile kapıların, havalandırmanın veya sprinklerin durumunu izleyebilirsiniz. Giriş/çıkış modülleri FDCIO221/FDCIO222 yangın kapılarının ve fabrikanın dağıtılmış kontrolünü sağlarlar. Giriş/çıkış modülü FDCIO223, konvansiyonel dedektör hatlarının, alarm verme cihazlarının ve patlama korunaklı alanlardaki cihazların bağlantılarının yapılmasına olanak tanır.

 

Etiketler: cerberus, cerberus C-Net, cerberus C-Web, cerberus C-Net Fire Alarm, Cerberus CNet, CerberusPRO, Cerberus PRO, Cerberus Yangın Alarm, Cerberus Adresli Yangın, Siemens Cerberus, Siemens Cerberus Satış, Siemens Cerberus Türkiye, Siemens Cerberus Yetkili Satıcı, Siemens Cerberus Yetkili Servis, Siemens Cerberus Servis, Siemens Cerberus Destek, Siemens Sinteso, sinteso, Synova, Dedektör, yangın dedektörü, siemens dedektör, siemens yangın dedektörü, cerberus dedktör, synova dedektör sinteso dedektör, Siemens Türkiye, Siemens Yangın, Siemens Yangın Alarm, yangın söndürme, gaz algılama, Siemens, yangın söndürme, gazlı yangın söndürme, yangın alarm sistem, yangın alarm, yangın algılama, yangın algılama sistemleri, yangın ihbar, yıllık bakım anlaşması, yangın yönetmeliği, 2009 yangın yönetmeliği, 2011 yangın yönetmeliği, binaların yangından korunması hakkında yönetmelik, itfaiye yönetmelik, yangın yönetmeliği, yangın yönetmeliği 2011, yangın yönetmeliği 2011 pdf, yangın yönetmeliği indir, şartname, yangın şartnamesi, yangın şartnamesi indir, siemens yangın şartnamesi, mm8000, tehlike yönetim sistemi
Siemens alarm, siemens hırsız alarm, siemens hırsız ihbar, siemens alarm sistemi, sintony60, sintony120, sintony220, sintony420, alarm, ihbar, ev alarmı, işyeri alarmı, alarm merkezi, uzaktan kumandalı alarm, kablosuz alarm, siemens kablosuz alarm sistemi, PIR dedektörü, hareket dedektörü, manyetik kontak, mc, mk, siren, dahili siren, harici siren, desibel, deprem sensörü, alarm çubukları, harici alarm çubuğu, arama modülü, tcp/ip, zone, 16 zone, 8 zone, 16 bölgeli alarm paneli, kablosuz kit, ic60, si120, si220, si420, LCD tuş takımı, Led tuş takımı, gateway, pasif infrared dedektör, akü, 12v7a, cam kırılma dedektörü, kablosuz harici siren, hırsız ihbar sistemi şartnamesi
cctv, kapalı devre tv sistemleri, kamera, kamera sistemi, kamera kayıt, dvr, kamera kayıt sistemi, lens, kamera muhafazası, kamera yağı, harici kamera, dahili kamera, dome kamera, sabit kamera, hareketli kamera, speed dome, spid dome, kamera şartnamesi, kamera şartnamesi indir, kamera şartnamesi pdf, hard disk, 4 kanal kayıt cihazı, 8 kanal kayıt cihazı, 9 kanal kayıt cihazı, 16 kanal kayıt cihazı, hibrit kayıt cihazı, renkli kamera, siyah beyaz kamera, day night kamera, gece görüşlü kamera, megapixel kamera, ip kamera, network kamera, infrared lamba, video kayıt yazılımı, insan sayma, video matrix, sistore ax, sistore mx, sistore cx
Access, Access sistemi, siemens Access, Sipass, siemens geçiş kontrol sistemi, kart okuyucu, mifare, proximity, yaklaşım tipi, cerpass, kartlı giriş, konverter, Ethernet konverter, hid, indala, 125khz, 13,56mhz, standalone kart okuyucu, şifreli tuş takımı, şifreli kart okuyucu,elektrkli kilit karşılığı, elektromanyetik kilit,bewator, bewatel, Adams rite, eff-eff,cam kapıya kilt, özel kilt, turnike, vip turnike, bel tipi turnike, boy turnike, stadyum turnikesi, 3 kollu turnike, turnike sistemleri, geçiş kontrol, bariyer, kayarkapı, yanakayar kapı,

siemens_ürünleri tansa_turnikeleri samsung_kamera adams_rite_kilitleri bft_bariyer moxa_ürünleri makim_turnike amano_bariyer
advantech_ürünleri afi_ürünleri hid_kart_readers özak_turnike eff_eff_kiltleri meanwell_adaptör gunnebo_turnike indala_motorola_reader
© 2011-ETRO Mühendislik ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti.