SIEMENS BİNA TEKNOLOJİLERİ, YANGIN İHBAR SİSTEMLERİ, GÜVENLİK SİSTEMLERİ, KARTLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ, ELEKTRONİK CÜZDAN SİSTEMLERİ, OTOPARK SİSTEMLERİ
 

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

ürün resimleri
 
TEL:+90 216 463 29 63(pbx) - FAKS: +90 216 463 29 64
 
» Ana Sayfa » Yangin Alarm Sistemleri » Interaktif Sistemler
WEB SİTEMİZ TASARIM AŞAMASINDADIR. BU SEBEPLE BAZI SAYFALARI DÜZGÜN GÖRÜNTÜLEYEMEYEBİLİRSİNİZ!...

ACİL!...

YANGIN, CCTV, KARTLI GEÇİŞ sistemlerinde tercihen tecrübeli TEKNİSYEN/TEKNİKERLER aranmaktadır.

İlgilenenlerin özgeçmişlerini 0.216.463 29 64 numaralı faksa ya da ik@etro.com.tr mail adresine göndermaleri rica olunur.

CerberusPRO Interaktif Yangın Alarm Sistemi

Alt Başlıklar: » Cerberus PRO Genel Bakış » Kontrol Panelleri » Dedektörler » Özel Dedektörler » Butonlar » Alarm Cihazları» İndikatörler » Modüller

Cerberus PRO ile korunmanın keyfini çıkarın!

İnsanları ve malvarlıklarını korumak. İş süreçlerini ve sürekliliği güvence altına almak. Yangından korunma da tam olarak bu anlama gelir. Cerberus® PRO hızlı ve güvenilir yangın algılama, alarm verme ve denetleme amaçlı güçlü bir yangın güvenliği sistemidir. Yenilikçi ürünlerden olan geniş portföyü, akıllı teknoloji ve kapsamlı güvenlik özellikleri sağlar. Böylece uygulamıza yönelik ihtiyaçlarınızı güven içinde karşılayabilirsiniz.

Siemens ürünleri ile insanları ve mal varlıklarını güvenle korumak

Cerberus PRO ailesi farklı kontrol panellerini, yangın dedektörlerini, çevresel cihazları ve aksesuarları içerir. Hepsinin ortak bir noktası vardır: Akıllı ve benzersiz güvenlik nitelikleri.

Örneğin, yangın terminalleri dahil tüm çevresel cihazlar dahili izalatörlere sahiptir. Bu nedenle, açık ve ya kısa devre gibi hatalarda dahi sistem tamamen işlevsel kalır ve hatanın yeri hemen saptanabilir. Tüm sisteme entegre edilmiş olan düşük dereceli mod, işlemci hatasında durumunda dahi algılama, denetleme, alarm verme ve itfaiye iletişimlerinin gerçekleştirilmesini sağlar.

Cerberus PRO yangın dedektörleri dağıtılmış zekaları sayesinde güvenliği de arttırır: Önemli kararlar olay yerinde dedektörler tarafından verilir. Ekransız kablolama kullanılabilir ve bu da Cerberus PRO'nun planlamasını ve kurulumunu kolaylaştırarak zaman ve maliyet tasarrufu sağlar. Kısaca, Cerberus PRO yangın güvenliği gereksinimleriniz için akıllı bir çözümdür.

Çeşitli boyutlarda Network'ler kurabilen Cerberus PRO açık mimariye sahip bir yangın güvenliği sistemidir.

Bağımsız yapıdan network üzerinde çalışabilen kontrol panellerine kadar geniş bir yelpaze sunar. Kampüs çapında networkler bile küçük bir planlama ile kolaylıkla hayata geçirilebilir. Kontrol panellerinin tek tip donanım anlayışı aynı zamanda planlama işlemini kolaylaştırır. Cerberus PRO var olan IT network yapınıza entegre edilebilir. Böylece sistem daha da verimli hale getirilir.

Otomatik konfigürasyon sayesinde sistemin başlatılması güvenli ve kolaydır. Bu işlev, yapıların zamanında teslimini destekleyerek, yangından korunmanın inşaat safhasında dahi gerçekleştirilmesini sağlar.

Ek olarak, standart BACnet arayüzü üzerinden Cerberus PRO, Siemens Tehlike Yönetim Sistemi'ne (Siemens Danger Management System) entegre edilebilir.

Bu nedenle, yangından korunmayı, geçiş kontrol veya hırsız ihbar gibi diğer güvenlik ile ilgili alt sistemler ile entegre edebilirsiniz. Kazancınız: tüm çözümler tek kaynaktan geldiği için, hepsi aynı felsefeyi izler.

Kolay ve ekonomik planlama ve devreye alma

Projenin boyutu ve gereksinimleri ne olursa olsun, Cerberus PRO ile hepsi bir miktar ek planlamayla kolayca hayata geçirilebilir. Örneğin, tekrarlayıcı kat terminalleri döngü (loop hatti) üzerinden beslenir ve bu şekilde bağlantı ve güç kaynağı açısından daha az planlama gerektirir. Network olabilen kontrol panelleri zaman içerisinde network'ün kolayca genişletilmesine olanak verir. Karmaşik boolean işlevleri, ardışık işlevler ya da dinamik kontroller sayesinde ilave programlanabilir Mantik Kontrolleri (Programmable Logic Controls) gerekli değildir.

Sistem yönetimi ve hata ayıklama için geliştirilmiş uzaktan işletim işlevleri mevcuttur. Olay noktasına yapılan ziyaretleri azalttıkları için değerli olan zamanın tasarrufunu sağlar.

Çok yönlü sorunlara yangından korunma ile çözüm sağlamak

Cerberus PRO seçilebilir parametre setleri ile mükemmel dedektör teknolojisi sunar. Zorlu uygulamalar için özel dedektör çeşitleri mevcuttur. Bu nedenle, gereksinimleriniz ne olursa olsun, Cerberus PRO dedektör yelpazesi, güvenilir algılama için doğru seçimi sunar.

Etiketler: cerberus, cerberus C-Net, cerberus C-Web, cerberus C-Net Fire Alarm, Cerberus CNet, CerberusPRO, Cerberus PRO, Cerberus Yangın Alarm, Cerberus Adresli Yangın, Siemens Cerberus, Siemens Cerberus Satış, Siemens Cerberus Türkiye, Siemens Cerberus Yetkili Satıcı, Siemens Cerberus Yetkili Servis, Siemens Cerberus Servis, Siemens Cerberus Destek, Siemens Sinteso, sinteso, Synova, Dedektör, yangın dedektörü, siemens dedektör, siemens yangın dedektörü, cerberus dedktör, synova dedektör sinteso dedektör, Siemens Türkiye, Siemens Yangın, Siemens Yangın Alarm, yangın söndürme, gaz algılama, Siemens, yangın söndürme, gazlı yangın söndürme, yangın alarm sistem, yangın alarm, yangın algılama, yangın algılama sistemleri, yangın ihbar, yıllık bakım anlaşması, yangın yönetmeliği, 2009 yangın yönetmeliği, 2011 yangın yönetmeliği, binaların yangından korunması hakkında yönetmelik, itfaiye yönetmelik, yangın yönetmeliği, yangın yönetmeliği 2011, yangın yönetmeliği 2011 pdf, yangın yönetmeliği indir, şartname, yangın şartnamesi, yangın şartnamesi indir, siemens yangın şartnamesi, mm8000, tehlike yönetim sistemi
Siemens alarm, siemens hırsız alarm, siemens hırsız ihbar, siemens alarm sistemi, sintony60, sintony120, sintony220, sintony420, alarm, ihbar, ev alarmı, işyeri alarmı, alarm merkezi, uzaktan kumandalı alarm, kablosuz alarm, siemens kablosuz alarm sistemi, PIR dedektörü, hareket dedektörü, manyetik kontak, mc, mk, siren, dahili siren, harici siren, desibel, deprem sensörü, alarm çubukları, harici alarm çubuğu, arama modülü, tcp/ip, zone, 16 zone, 8 zone, 16 bölgeli alarm paneli, kablosuz kit, ic60, si120, si220, si420, LCD tuş takımı, Led tuş takımı, gateway, pasif infrared dedektör, akü, 12v7a, cam kırılma dedektörü, kablosuz harici siren, hırsız ihbar sistemi şartnamesi
cctv, kapalı devre tv sistemleri, kamera, kamera sistemi, kamera kayıt, dvr, kamera kayıt sistemi, lens, kamera muhafazası, kamera yağı, harici kamera, dahili kamera, dome kamera, sabit kamera, hareketli kamera, speed dome, spid dome, kamera şartnamesi, kamera şartnamesi indir, kamera şartnamesi pdf, hard disk, 4 kanal kayıt cihazı, 8 kanal kayıt cihazı, 9 kanal kayıt cihazı, 16 kanal kayıt cihazı, hibrit kayıt cihazı, renkli kamera, siyah beyaz kamera, day night kamera, gece görüşlü kamera, megapixel kamera, ip kamera, network kamera, infrared lamba, video kayıt yazılımı, insan sayma, video matrix, sistore ax, sistore mx, sistore cx
Access, Access sistemi, siemens Access, Sipass, siemens geçiş kontrol sistemi, kart okuyucu, mifare, proximity, yaklaşım tipi, cerpass, kartlı giriş, konverter, Ethernet konverter, hid, indala, 125khz, 13,56mhz, standalone kart okuyucu, şifreli tuş takımı, şifreli kart okuyucu,elektrkli kilit karşılığı, elektromanyetik kilit,bewator, bewatel, Adams rite, eff-eff,cam kapıya kilt, özel kilt, turnike, vip turnike, bel tipi turnike, boy turnike, stadyum turnikesi, 3 kollu turnike, turnike sistemleri, geçiş kontrol, bariyer, kayarkapı, yanakayar kapı,

siemens_ürünleri tansa_turnikeleri samsung_kamera adams_rite_kilitleri bft_bariyer moxa_ürünleri makim_turnike amano_bariyer
advantech_ürünleri afi_ürünleri hid_kart_readers özak_turnike eff_eff_kiltleri meanwell_adaptör gunnebo_turnike indala_motorola_reader
© 2011-ETRO Mühendislik ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti.